90 13 620 542 90+

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
 

وام راه اندازی کسب و کار در ترکیه

مهرداد محمدرضا مشاور کسب و کار در ترکیه > راهنمای کسب و کار  > وام راه اندازی کسب و کار در ترکیه

وام راه اندازی کسب و کار در ترکیه

گرفتن وام در ترکیه برای راه انداختن کسب و کار به عنوان خارجی چالش های خاص خودش را دارد. من در این مقاله شرایط و راهکارهای گرفتن یک وام به خصوص برای راه اندازی کسب و کار در ترکیه را عنوان کرده ام. با من همراه باشید

مهرداد محمدرضا مشاور کسب و کار در ترکیه

ارسال پیام

https://wa.link/8wawed

گرفتن وام در ترکیه در شرایط کنونی با توجه به نرخ تورم به سود وام گیرنده است. به ویژه اگر این وام در راستای سرمایه گذاری باشد. در واقع شما با گرفتن وام کسب و کار از سود حاصل از بیزینستان، اقساط وام را میپردازید و نگرانی بابت پرداخت وامتان ندارید.

شرایط اخذ وام کسب و کار در ترکیه

وام کسب و کار توسط هولدینگ مدیاپل ارائه میشود. هولدینگ مدیاپل بیش از ۵ سال است که در زمینه راه اندازی کسب و کار در ترکیه فعالیت میکند و چندین برند زیر محموعه خود دارد. هولدینگ مدیاپل یک شرکت ترک- ایرانی است که توسط مهرداد محمدرضا پایه گذاری شده است. عضویت در انجمن فرانچایز ترکیه (تنها عضو ایرانی الاصل در انجمن) و سازمان موصیاد ترکیه (نهاد مستقل کسب و کار در ترکیه) در کارنامه مهرداد محمدرضاست. همچنین همکاری با سفارت ترکیه در ایران از سوابق مهرداد محمدرضاست.

مبلغ این وام چقدر است؟

این وام تا سقف ۵۰ هزار دلار است و به اندازه ۳۰٪ مبلغ سرمایه خواهد بود.

برای مثال اگر ۱۰۰ هزار دلار سرمایه دارید، هولدینگ مدیاپل تا ۵۰ هزار دلار به شما وام میدهد. بنابراین میتوانید یک کسب و کار ۱۵۰هزار دلاری راه اندازی کنید.

علاوه بر این هولدینگ برای راه اندازی و مراحل اجرایی کسب و کار هم شما را همراهی میکند. از ثبت شرکت تا گرفتن مجوزهای لازم، مکان یابی بیزینس (مغازه و دفتر و …)، تجهیز کردن و مبلمان، سیستم های پرداخت و برندسازی بیزینس تماما توسط هولدینگ مدیاپل و تیم مهرداد محمدرضا انجام میشود.

فرانچایز و اخذ نمایندگی از برندها

این وام به چه کسب و کارهایی تعلق میگیرد؟

راه اندازی کسب و کار در ترکیه، یکی از مشغله های مهاجران به خصوص ایرانی ها در این کشور است. نه تنها ترکیه ، بلکه در هر کشوری به عنوان مهاجر راه اندازی کسب و. کار پر چالش است. نداشتن اطلاعات کافی درباره کشور مقصد، ذائقه مردم این شور، روش های تبلیغات، محدودیت های قانونی و مالیاتی در کنار تحریم بودن ایرانیان در خیلی از بانکها کار را برای ما مشکل کرده.

اما ما راه را برای شما هموار کرده ایم.

فرانچایز بهترین گزینه برای مهاجران و راه اندازی کسب و کار در ترکیه است. با گرفتن نمایندگی در کشور ترکیه، میتوانید با خیال راحت درآمد کسب کنید. یک برند شناخته شده، نه تنها به کسب و کارتان اعتبار میدهد، بلکه در تجهیز مغازه و تامین مواد اولیه هم به کمک شما میآید.

برای مثال با راه اندازی یک رستوران از یک برند معتبر، گوشت و نان و سبزیجات هرروز به مقدار مورد نیاز به شما تحویل میشود.

وام کسب و کار در ترکیه، در حال حاضر به سرمایه گذارانی که تمایل دارند از مجموعه برندهای ینی نمایندگی بگیرند تعلق میگیرد. برندی روب ه رشد که ده‌ها شعبه در ترکیه دارد. و برنامه توسعه بیش از پیش را مقابل خود چیده است. در همین راستا، برای تشویق سرمایه گذاران، معادل یک سوم سرمایه مورد نیاز را وام میدهد.

مجموعه برند ینی، پرشتاب‌ترین برند مواد غذایی در ترکیه

وام راه اندازی کسب و کار در ترکیه به سرمایه گذاری روی برند ینی تعلق میگیرد.

مجموعه برندهای ینی شامل ۶ برند در حوزه مواد غذایی است و همانطور که از نامش پیداست با نوآوری در طبخ و سرو توانسته محبوبیت خوبی بین مشتریان بدست بیاورد.

اولین برند از مجموعه ینی، Yeni Tavuk است که در حوزه مرغ سوخاری فعالیت میکند. سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی این برند ۱۵۰ هزار دلار است که ۵۰ هزار دلار آن به صورت وام به سرمایه گذار تعلق میگیرد.

دومین برند از مجموعه ینی، Yeni Donerاست که کباب ترکی و دونر مرغ سرو میکند و محصولی متفاوت و با کیفیت از دونر – محبوبترین غذا در ترکیه – است.

Yeni Patates, Yeni Pizza از این مجموعه هستند.

اگر به اخذ وام کسب و کار در ترکیه علاقه مندید، برای اطلاعات بیشتر درباره برندهای ینی و محصولات و قیمت ها روی لینک زیر کلیک کنید.

معرفی مجموعه برند Yeni و شرایط فرانچایز در ترکیه

برای اطلاعات بیشتر درباره وام کسب و کار در ترکیه و بررسی شرایط شما برای اخذ وام بیزینس در این کشور، در واتس اپ با من تماس بگیرید.

بدون ديگاه

ارسال نظر

مهرداد محمدرضا هستم
ارسال